ZORUNLU BİR MOLA

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Covid-19 salgını nedeniyle bütün dünya zor bir dönemden geçiyor. Yaşamımızın pek çok alanı bu tehditten etkileniyor. Salgın, filmleri hep birlikte coşkuyla sinema salonunda izlememizi engelliyor. Bizleri, sanal, tekil ve daha sınırlı bir izleme deneyimine mahkûm ediyor.

Gezici Festival olarak, 25 yıldır uzun mesafeler kat ederek, Türkiye’nin dört bir yanındaki farklı seyirci gruplarıyla buluşuyoruz. Sinema salonunun dahi bulunmadığı yerlerde özel imkânlar yaratarak filmleri seyircilere ideal koşullarda sunmaya çalışıyoruz. Söyleşiler, canlı performanslar, dayanışma ve sıcak sohbetler bu deneyimin önemli bir parçası…

Bu nedenle, sanal ortamda gerçekleştireceğimiz bir festivalin Gezici’nin ruhunu yansıtmakta yetersiz kalacağını düşünüyoruz. Buna karşılık, çok yakında yeniden yollara düşmek hedefiyle hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.

Salgın nedeniyle kültür ve sanat hayatı da zor bir dönemden geçiyor. Bu çerçevede, sektörün tüm birleşenleriyle dayanışma içerisinde olduğumuzu belirtmek istiyoruz. 25 yıldır aralıksız verdiğiniz destek için hepinize teşekkür ediyoruz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.