Pazar 3
0 Comment
Yönetmenin pazar gezintileri üzerine çektiği serinin üçüncü filmi. Bu filmde kahramanımız randevusuna giderken buluşacağı kişinin Başbakan olduğunu bilmiyor.
Pazar Günü 1
0 Comment
Pazar gezilerini konu alan kısa film serisinin ilk bölümü. Pazar Günü 1’de, sabah erken bir saatte şehri dolaşan avare bir adama eşlik ediyoruz.
Geçenlerde 1
0 Comment
Bir kafede oturmuş dışarıya bakan bir adam, her türden eşya taşıyan adamlar görür. Nedenini merak eder: Ne de olsa hiçbir şey taşımayan bir insan kendini çok daha iyi hissedecektir.
Geçenlerde 2
0 Comment
Gündelik yaşamdaki olaylar üzerine çekilen sinema notları serisinin ikincisi. Bu kez bir kadın doktor ve anlatıcı arasındaki samimi buluşmayı izliyoruz.
Geçenlerde 3
0 Comment
Gündelik yaşamdan olayları konu alan kısa film serisinin üçüncüsü. Geçenlerde 3’te anlatıcı, çağdaş bir aşk ilişkisine istemeden tanık olur.
Geçenlerde 4
0 Comment
Gündelik yaşamdan olayları konu alan kısa film serisinin dördüncüsü. Geçenlerde 4’te, anlatıcı, bir gece önce rüyasında gördüğü şeyleri tanımlıyor.
Geçenlerde 5
0 Comment
Gündelik yaşamdan olayları ele alan kısa film serisinin beşincisi. Geçenlerde 5’te anlatıcı bir genelevi ziyaret ediyor.
Günah Çıkarma
0 Comment
Papa ve Doğu Almanya’nın son lideri Erich Hoenecker, birbirlerine günah çıkarırlar.
Yılbaşı
0 Comment
Biten yıla hicivsel bir bakış.