Deniz Kızı
0 Comment
Ukraynalı basit bir köylüyle bir denizkızı arasındaki yalın aşk öyküsü. Folklorik unsurlar eşliğinde şiirsel bir melodram.
Kör Talih
0 Comment
32 yaşında, yönetmen, uzun boylu, yakışıklı, sigara içmiyor, bekar, aşık… uzun süreli içten bir ilişki için, ciddi düşünen bir yapımcı arıyor, yabancı da olabilir. Zaman öldürmek için başvurulmaması rica olunur. [...]
Yağmurdan Sonra
0 Comment
Beyaz bir elbise giyen çok uzun ve çok zayıf bir Afrikalı, fırtınalı bir günde bir hastanenin acil kısmına gider. Bir yatak istemekte, gece öleceğini söylemektedir.  
Close Up
0 Comment
An’ı durdurmanın baştan çıkarıcılığı. Bütün yaşamınızı mahvedecek bir felaket. An’ı durdurmak tehlikelidir. Görünmeyeni ortaya çıkarır. An size pahalıya patlar.
Mustafa Reşat
0 Comment
Mustafa Reşat, oğlu ve diğerleri hiç umulmadık bir yer ve zamanda karşılaştılar. Herkes için kendi kuralları işledi…
Bir Adam
0 Comment
Bin yıllık dönemin tamamlanmasına az kala, bir kadının bir erkeğe bakışı.
Kutsal Dağa Gel Benimle
0 Comment
Sami halkı üzerindeki acımasız Hıristiyanlaştırma uygulamalarının Mari Boine’nin şarkısından esinlenerek yapılan çok kişisel bir yorumu. Gittikçe artan şekilde bir halk, kaderini, mirasını ve dilini reddediyor…Her şeyini.
İki Ejderha
0 Comment
Televizyonda karate filmleri izlemeye meraklı küçük köpekçik, sahibesiyle birlikte gittiği İki Ejderha adlı Çin lokantasında, gerçek Çinlilerle karşılaşır.
Eksi Dokuz
0 Comment
Bu kısa film, suçların ifade edildiği gerçek itiraflardan yola çıkarak Max Aub’un Örnek Suçlar adlı kitabından esinlenmiştir. Bu itirafların sahipleri, birbirlerinden farklı insanlardır. Tek ortak yönleri bir cinayet işlemiş olmalarıdır.