Karşılaşma
0 Comment
“İki hayat kesişir ve sonra ayrılık gelir.” İki otobüs kent trafiğinde yan yana beklerken, bir genç kadın ve adam birbirlerini fark ederek gülümserler. Buğulu cam üzerinde yazı yazarak iletişim kurarlar.
Işık
0 Comment
Bir elektrik ampulünü kıran iki çocuğun başına gelenleri konu alan bir öykü.
Doğal Gözlükler
0 Comment
Daha güzel bir gün yaşamak isteyen bir adam hakkında…
Arya
0 Comment
Puccini’nin operasından uyarlanan bu filmde Madame Butterfly, ıssız bir adada yaşayan bir kukladır. Bir gün yakışıklı denizci Pinkerton çıkagelir. Pinkerton, beyaz gemisiyle adadan ayrıldıktan sonra Madame Butterfly çocuğunun babasının geri [...]
Atraksiyon
0 Comment
Mahkumlar çatlamış ve kabarmış bir alanda dolaşmaktadırlar. Aralarından biri kendini tehlikeye atarak tek ışık kaynağını aramaya çabalar. Bu bir özgürlük işareti midir? Kurtuluş mudur?
Cenaze Töreni
0 Comment
Bir arkadaş grubu, bir barda yaşlı bir adamın doğum gününü kutladıktan sonra bir cenazeye katılmak üzere mezarlığa giderler. Bu sıradışı bir cenaze törenidir çünkü cenazeye katılanların hepsi çoktan ölmüştür.
Güneşsiz
0 Comment
Oğlu savaşta olan bir anne, endişe ve korku nedeniyle, gerçek ve kurmaca arasındaki ayrımın bulanıklaştığı bir yanılsamaya sürüklenir.
Kefaletle Tahliye
0 Comment
Özgürlük, bazı insanlar için hapishanelerin en kötüsüdür – Anonim.
Üçüncü ve Dünya
0 Comment
Üçüncü ve Dünya sihirli bir odada beraber yaşamaktadırlar. Üçüncü her gün gökten düşen bir çam kozalağından başka hiçbir şeye sahip değilken, Dünya her gün gizli bir ambardan bir sürü yiyecek [...]
Yağmurdan Sonra
0 Comment
Bir kadının kaçma çabası ve mutsuz geri dönüş öyküsü.