Afrodit’in Çiftliği
0 Comment
Afrodit Çiftliği’nin sütü herkesin rüyalarını süsler. Bu sütün efsanevi tadının sırrı nedir? Anne bu sorunun yanıtını bilmekte ve birbirinden güzel üç kızını elinden hiç bırakmadığı tüfekle korumaktadır.
Hatırla(t)mak
0 Comment
İki çocuk genç bir kızı öldürür. Suçu nasıl işlediklerini anlatıp, kurbanın ailesi ile karşılaştıktan sonra, bu vahşi suçu işledikleri anı tekrar yaşamak ve duygularıyla yüzleşmek zorunda kalırlar.
Arena
0 Comment
Mauro ev hapsindedir. Mahalleden üç çocuk pencereden onunla alay etmektedirler
Unutma
0 Comment
Neden merceğin önünde durmadan kendini taklit eder ki biri? Kendi yerine hep bir başkasını gördüğü halde…
Hamam
0 Comment
Daha önce hayatında hiç hamama gitmemiş bir genç günün birinde yıkanmak üzere bir hamama gider. Hamama girip, soyunur, eşyalarını bırakıp peştemalını giyer ve soğukluk kısmına geçer. Hamamın girişinde karşılaştığı bir [...]
Jacinta
0 Comment
Huzur evindeki yalnız ve yaşlı bir kadın, elinde anılardan başka birşey kalmayınca kendi kaderini kendi çizmeye karar verir.
Roma
0 Comment
İçinde göçmenlerin saklandığı tren, bir sabun fabrikasına girer. Göçmenlerden biri, fabrikada yardım, dostluk ve dayanışma bulmak umuduyla trenden iner.
Guri Gursjen ve Gursjan Gru
0 Comment
Guri ve Gursjan büyük bir kentte yaşayan iki yalnız punkçıdır. Her şeye başkaldırmak için ellerinden geleni yaparlar fakat yaşadıkları dünya herkesi aynı kalıba sokmaya çalışırken başkaldırı o kadar da kolay [...]
İnşaat İşçileri
0 Comment
İki yıkım işçisi yaşam hakkında ciddi bir tartışmaya girerler…
Saklambaç
0 Comment
Terk edilmiş bir evde saklambaç oynayan iki kız, metaforlarla kadınlığın farklı evrelerine doğru bir yolculuğa çıkarlar.