Sıradaki
0 Comment
Brini kaçıran bir adam, şantaj videosu hazırlamaya çalışır ama talihsizlikler yakasını bırakmaz.
Tabanca
0 Comment
Tabanca, yinelenen hareket üzerine deneysel bir film. Amaçlanan geleneksel anlatım yerine, ortaya çıkan ve gelişen temalarla bir müzik parçası yazar gibi bir film yapmaktır.
Bravo Papa 2040
0 Comment
Yaşamlarımızı istila eden teknoloji ve özellikle alçaktan uçan askeri uçakların yarattığı terör üzerine sözsüz bir yorum.
Denge
0 Comment
Beş kişi havada asılı duran bir platformun üzerinde hareket ederler. Platform, üzerindekilerin ağırlıklarının eşit dağılımıyla dengede kalmaktadır. Dengenin sürekli tehlikede olduğu bir oyuna başlarlar ve birbirlerine ne kadar bağımlı oldukları [...]
Yansımalar
0 Comment
Kısa ve kırılgan olan insan yaşamı üzerine anılardan ve doğadan yola çıkan lirik bir metafor.
Köy
0 Comment
Film herkesin saklayacak bir şeyi olduğu küçük uzak bir kasabada geçiyor. İnsanlar zamanlarının neredeyse yarısını komşularının sırlarını öğrenmeye, diğer yarısını da kendi sırlarını gizlemeye çalışmakla harcıyor.
Sisyphus
0 Comment
Filmin dev kahramanı, insanoğlunun sonsuz mücadelesi ve yaratıcı gücünü simgelemektedir.
Uyku Perisi
0 Comment
Uyku Perisi masalı tüm Avrupa’da kuşaklar boyu uyku vaktinde çocukları hem büyülemiş hem de korkutmuştur. Uyumak istemeyen çocukların gözüne kum atan bu ürkütücü kahraman, çocuklarını bir an önce uyutmak isteyen [...]
Kedi ve Dostları
0 Comment
Fare yakalamaya yanaşmayan ve onlarla dost olan tembel bir kedi evden kovulur. Kedinin eve dönmesini sağlamak için fareler ona bir cenaze töreni düzenler.
Bahar
0 Comment
Bin yeşil çatal, zıplayıp oynayan on iki beyaz sandalye ve bir masa, baharın gelişini kutlarlar. Vivaldi’nin ünlü bestesi için çekilmiş bir müzik klibi.