Sam İle Balık Avı
0 Comment
Kuzey Kutbu’nda balık avlamak zorlu bir iştir. Ancak kimileri bu konuda diğerlerine göre daha şanslıdır. Şanssız olanlarınsa, balık avına yepyeni bir yorum kazandırmaları gerekebilir.
Pl.ink!
0 Comment
Minimalist bir ressam kareleri umutsuzca bir araya getirmeye çalışmaktadır. Yardımına yetişen çocuğunun sanatsal hayal gücü sayesinde çıktıkları yolculuk onları bambaşka bir dünyaya taşır.
Öğrenci Konseri
0 Comment
Evan bir öğrenci konserinde Beethoven’ın “Für Elise” adlı eserini çalacaktır. Ancak sıkıcı bulduğu provaları renklendirmek için kendi müziğiyle ilgili hayal kurmaya başlar.
Zıpla
0 Comment
Zıpla tek başına ip atlayan bir kızın hikayesi. Ancak biriyle beraber oynamak her şeyi daha eğlenceli kılar.
Kovboy – Renkli
0 Comment
Siyah-beyaz bir dünyada yaşayan bir kovboy, şapkasından seçtiği renklerle hayatı renklendirmeye çalışır. Ancak şapkası bir karga tarafından çalınınca, dünya gri bir yere dönüşür.
Büyük Saat
0 Comment
Büyük Dünya Saati’ni çalıştırmak ‘Saatçi’ ve çırağının görevidir. Kendini ispatlamak isteyen hırslı çırak, bu zorlu görevi tek başına yapmaya kalkar. Ancak yeterince güçlü değildir ve zaman aniden durur!
Maraton Günlüğü
0 Comment
‘Her Zaman Sonuncu’, buzlarla kaplı, masalsı bir yer olan Lapland’da macera dolu bir maratona katılır. Ancak bir süre sonra koşunun başlangıç ve bitiş arasındaki düz bir çizgide ilerlemeyeceğini fark eder.