Bir Deniz Kaplumbağası Hikayesi
0 Comment
Bu harika canlandırma, neslinin tükenmesi tehlikesiyle karşı karşıya kalan kaplumbağaların hayat döngülerini yakalıyor. Kaplumbağalar, sahilde ve okyanusta, hem insanlardan hem de hayvanlardan gelen tehditlerle dolu bir yolculuğa çıkıyorlar.
Uyuyan Isabel
0 Comment
Bu canlandırmada, garip bir uyku hastalığı salgınının kurbanı olan Uyuyan Isabel yatağa saplanıp kalır. Kral tebaasını yardım için göreve çağırır ve hepsi bu çağrıya yanıt verir.
Yarış Atı
0 Comment
Bu canlandırmada, sürdüğü aşırı planlı yaşantıdan dolayı, çocukluğunu yaşayamayan küçük bir oğlanla tanışıyoruz. Okul, tenis ve yüzme dersleri, sanat sınıfı, ev ödevleri ve piyano çalışması arasında dinlenecek zamanı bile yok.
Kedi Geri Geldi
0 Comment
Bu gürültülü ve neşeli canlandırma, aynı adı taşıyan yüzyıllık bir halk şarkısına dayanıyor. Yaşlı Bay Johnson, küçük sarı kediden kendini kurtarmak için gittikçe çılgınlaşan girişimlerde bulunur.
E
0 Comment
Bir peri masalı gibi görünen bu kısa canlandırma güçlü bir politik mesaj içeriyor. Kâğıt kuklalar, talihsiz vatandaşlarına sanrılarını dayatan bir diktatörün dramasını canlandırıyor.
Kumdan Kale
0 Comment
En İyi Kısa Canlandırma Film Oscarı’nı kazanan bu canlandırmada, kumdan adam ve onun kumdan yonttuğu neşeli yaratıklar, kendilerine bir kale yaparlar ve yeni evlerinin tamamlanmasını kutlarlar.