Büyükbabam Saklanıyor
0 Comment
Büyükbaba, torununa öldükten sonra çiçek bahçesine onun bakması gerektiğini söyler. Ardıından da sevdiklerimizi kaybetmek ve onların bıraktığı izler üzerine dokunaklı ve şiirsel bir tartışma başlar.
Cadı Üçlemesi 13+
0 Comment
14 yaşında bir kız zamandan ve mekandan bihaber, karanlık bir bodrumda bir örümcekle konuşur.
Ablam
0 Comment
Elif 10, kardeşi Ayşe 13 yaşındadır. 1980lerin İstanbul’unda bunaltıcı bir yaz günü. Elif, sokakta inşaatların arasında bulduğu bir yeşillikte oyun oynamaktadır. Ayşe bir kaza geçirdiği için evde yatmaktadır.
Kişisel Sınırım
0 Comment
Artık kamusal alanda fakirlerle ya da yabancılarla karşılaşmak yok: Kişisel Sınırım, sizin kişisel sınır duvarınız, mobil ve kullanımı kolay bir koruma sunuyor.
Kamusal Alan
0 Comment
Hiçbir şey üretmeyen, harika bir harabeler kenti. Kollektif sinema imgelerinden kesilip birleştirilerek oluşturulmuş, biçimsiz bir kent.
Dünyanın Sonundan Kartpostallar
0 Comment
Sıkıcı aile tatillerinde kapana kısılmış Dimitra, Dimitris ve iki kızları, dünyanın sonuyla yüzleşince bulundukları izbe Akdeniz adasından kaçacak delik ararlar.
Koridordaki Kız
0 Comment
‘Kırmızı Başlıklı Kız’ neden Jamie’nin kabus görmesine neden oluyor? Üzerinden 15 yıl geçti ama koridordaki kız hala onu onun peşini bırakmadı.
Deri
0 Comment
Bir işçi kentindeki küçük süpermarketin çıkışında, zenci bir adam on yaşındaki küçük bir çocuğa bakıp gülümser.
Nefta Futbol Takımı
0 Comment
Güney Tunus’ta futbol meraklısı iki kardeş, Cezayir sınırında, çölün ortasında kaybolmuş bir eşek ile karşılaşırlar. Tuhaf bir biçimde, hayvanın kulaklarında kulaklık vardır.
Le Mans
0 Comment
1955, 24 saatlik Le Mans yarışı… Akşam saat 6’da Pierre Lavegh’in aracı izleyicilerin bulunduğu alanı yarıp geçiyor. 80’den fazla kişinin hayatına malolan bir trajedi.