Harika Şeyler 2022
0 Comment
Bu kısa film, video sanatçısı Anna Vasof’un algılarımızla oynadığı altı bölümden oluşuyor.
Guaxuma
0 Comment
Tayra ve ben Brezilya’nın kuzey doğusundaki bir sahilde büyüdük. Birbirimizden hiç ayrılmazdık. Denizden esen meltem beni o mutlu anılara geri götürüyor.
Gölgelerin Arasında
0 Comment
Sıkıcı işinde sıkışıp kalmış Natalia, çalınan bir kalp için yapılan aramaya katılır. Kalplerin bankaya yatırılabildiği bir dünyada, kahramanımız bir ikilemle yüzleşecektir: kalbini vermek, ya da kendine saklamak.
Gölge Hayvanlar
0 Comment
Marall, anne ve babasıyla bir partiye gider. Ondan uslu durması beklenmektedir. Akşam yetişkinler eğlenirken Marall onların davranışlarını tuhaf bulur. Hepsinin ortama uyum sağlamaya çalıştığını, ancak herkesin başarılı olamadığını fark eder.
Bütün Hikâye
0 Comment
Toby çocukluğunu geçirdiği evi satmaktadır ve boş ev anılarla doludur. Kısa süren bir mutluluk, boşanmayla parçalanan bir dünya ve çocuk olmanın tüm öfkesiyle çaresizliği – hayatındaki bir kapıyı kapatmadan önce [...]
Bileyici
0 Comment
Mexico City’nin merkezindeki küçük bir kafede çalışan genç bir kadın günlerini yemek hazırlayarak, duygusal müzikler dinleyerek ve takıntı nesnelerinin gelmesini bekleyerek geçirir.
Aşağıda
0 Comment
Keyifli bir gece, alt kattan gelen gürültüler yüzünden beklenmedik bir şekilde sekteye uğrar. Gürültüler, farklı tepkilerin yanı sıra, amansız bir duyarsızlığa da yol açar. Zhengfan Yang, yazar, yönetmen, yapımcı ve [...]
Ayı
0 Comment
Başarılı kariyer sahibi olan bir kadın, insan olmaktan bıkar, kendine bir ayı kostümü alır ve vahşi doğaya göç eder.