Çiftçi Jack
0 Comment
Jack Jansen, mutlu bir çiftçi yaşamı sürmektedir. Fiyatlar aniden düşünce, baş aşağı giden dramatik bir sarmala yakalanır; daha az para için daha çok çalışmak zorundadır. Bir satıcıyla bir işadamı çözüm [...]
Penguen’in Noeli
0 Comment
Güney Kutbundaki bir penguen, Kuzey Kutbundaki Noel Baba’ya bir mektup yollamaya çabalar.
Yumurta Haşlama
0 Comment
Bir dedektif horozla bir hanım, bir kayıp yumurta vakasının peşindedirler. İzler onları çiftliğe doğru götürür. Kahramanlarımız bir Paskalya sabahı, yumurtayı çiftçinin kahvaltısından ve kaynayan sudan koruma görevini üstlenirler.
Ters Yüz
0 Comment
Olası en iyi dünyalarda, her şey yolundadır, ta ki yeni biri gelip de dünyayı baş aşağı edene kadar.
Gemi Enkazı
0 Comment
Küçük bir adaya düşen kazazede, onu kurtarabilecek herhangi biriyle temas kurmaya çalışır. Sonunda başarır, ama gerçekten kurtulabilecek midir?
Tuğlalar
0 Comment
Bir grup inşaat işçisi büyük bir kule inşa etmektedir. Her şey yolundadır, ta ki bir tuğla yanlışlıkla duvarlardan birinden düşüne dek. Görünen o ki, gerçeklik pek de düşünüldüğü gibi değil.
Uzayda Kaybolmak
0 Comment
Uzay geminiz ıssız bir gezegene düşüp de, etrafta bir tamirci göremezseniz ne yaparsınız?
Fata Morgana
0 Comment
Küçük tezgahında limonata satan Eduardo, çöl güneşi altında kavrulurken, elinde kalan en son, bir şişe ferahlatıcı limonatayı içmemek için kendiyle mücadele etmektedir.
Solar Görünüm
0 Comment
Zihnimde şöyle bir soru vardı: İnsanın evrendeki yeri neresidir? “Öte”de ne olduğunu biz gittikçe daha çok düşünüyoruz. Sanat ise gittikçe daha az ilgileniyor bununla. Neden bilmiyorum. Mesele biraz şatafatlı gibi, [...]
Şairin Rüyası
0 Comment
Şair rüyasında, ormanın görkemi ve eklektik bir salgın içinden genç bir kızın baloncuklarını görür.