Güz Hasadı
0 Comment
Karısını yeni kaybetmenin yasını tutan bir balıkçı intihar etmek üzeredir ama hayatına son veremeden, gizemli bir deniz yaratığı araya girer. Ona kaybettiği aşkını geri kazanması için bir şans tanıyınca, balıkçı [...]
Son Dalış
0 Comment
Sualtındaki suç mekanını araştırmak için geriye sadece 20 dakikalık bir süre kalmıştır, bir dalgıç son bir dalış için harekete geçer.
AM1200
0 Comment
Kısa süre önce başına gelen lanetli olaylar nedeniyle kaçmakta olan bir adam, farkında olmadan kendini şeytanın ele geçirdiği bir protestan radyo istasyonunda rehin olarak bulur. Şimdi, tıpkı talihsiz selefi gibi, [...]
Beaver Dam Efsanesi
0 Comment
Kamp ateşinin etrafında söylenen bir şarkı kötücül bir canavarı uykusundan uyandırdığında, kahramanlık yaparak kampçı arkadaşlarını kanlı katliamdan kurtarma sorumluluğu silik bir tip olan Danny Zigwitz’in üstüne kalır.
Sapak
0 Comment
Sonsuz bir otoyol, sefil bir ev, terk edilmiş bir benzinlik. Şiddetle kesişen zamanlar. Sapak, nedensellik üzerine bir kısa film.
İsyan!
0 Comment
Farklı karakterler gazete okumaktadır. Bir makale o kadar kışkırtıcıdır ki her biri kendine özgü bir protesto gösterisi yapmaya karar verir.
Dinle
0 Comment
Burkalı yabancı bir kadın bir şikayet bildirmek için oğluyla Kopenhag’da bir polis karakolundadır. Ancak tercüman, kadının söylediklerini çevirmekte isteksizdir. Kültürel tecrit ve bürokratik duyarsızlıkla ilgili gerilim dolu bir film.