Encounter
0 Comment
“İki hayat kesişir ve sonra ayrılık gelir.” İki otobüs kent trafiğinde yan yana beklerken, bir genç kadın ve adam birbirlerini fark ederek gülümserler. Buğulu cam üzerinde yazı yazarak iletişim kurarlar.
Light
0 Comment
Bir elektrik ampulünü kıran iki çocuğun başına gelenleri konu alan bir öykü.
Natural Spectacles
0 Comment
Daha güzel bir gün yaşamak isteyen bir adam hakkında…
Arya
0 Comment
Puccini’nin operasından uyarlanan bu filmde Madame Butterfly, ıssız bir adada yaşayan bir kukladır. Bir gün yakışıklı denizci Pinkerton çıkagelir. Pinkerton, beyaz gemisiyle adadan ayrıldıktan sonra Madame Butterfly çocuğunun babasının geri [...]
Attraction
0 Comment
Mahkumlar çatlamış ve kabarmış bir alanda dolaşmaktadırlar. Aralarından biri kendini tehlikeye atarak tek ışık kaynağını aramaya çabalar. Bu bir özgürlük işareti midir? Kurtuluş mudur?
Funeral
0 Comment
After celebrating an old man's birthday in a bar, a group of friends travel to the cemetery to attend a funeral. This is an unusual funeral because all of the attendees are already dead.
Sunless
0 Comment
Oğlu savaşta olan bir anne, endişe ve korku nedeniyle, gerçek ve kurmaca arasındaki ayrımın bulanıklaştığı bir yanılsamaya sürüklenir.
Bail
0 Comment
Özgürlük, bazı insanlar için hapishanelerin en kötüsüdür – Anonim.
Third and World
0 Comment
Üçüncü ve Dünya sihirli bir odada beraber yaşamaktadırlar. Üçüncü her gün gökten düşen bir çam kozalağından başka hiçbir şeye sahip değilken, Dünya her gün gizli bir ambardan bir sürü yiyecek [...]
After The Rain
0 Comment
Bir kadının kaçma çabası ve mutsuz geri dönüş öyküsü.