After Life
0 Comment
Yeni Zelanda cenaze evlerinin gizli iç dünyalarına büyüleyici bir bakış. Yaşamdan Sonra ölü bedenlerin son yolculuklarına özel olarak hazırlanmasına eşlik eden erkek ve kadınları izliyor.
A Very Nice Honeymoon
0 Comment
Harika Bir Balayı, Jeff ve Phill Simmond’un 1893’te Great Barrier adasının kıyılarında batan SS Wairarapa gemisindeki büyükanne ve babaları Mariano ve Elizabeth Vella’yı anlattıkları bir film.
The Graffiti of Mr Tupaia
0 Comment
Okul hizmetlisi Bay Tupaia, kızlar tuvaletinde kışkırtıcı bir duvar yazısıyla karşılaşınca dayanamaz ve riski göze alarak bir cevap yazar. Gizemli yazar beklenmedik bir şekilde karşılık verince tuvaletin duvarında gizli bir [...]
The Lounge Bar
0 Comment
Adam bir daha hatırlayacak mı? Kadın unutabilecek mi? 1970’ler… Deniz kenarında köhne bir bar… Bol paçalı bir pantolon giymiş uzun favorili bir şarkıcı şarkısına başlar. Yağmurdan kaçan bir kadın ve [...]
Kitchen Sink
0 Comment
m Fantasporto , En İyi Kısa Film
Sure To Rise
0 Comment
Living away from everyone, April finds and adopts a wounded paratrooper. He has to keep him alive and hide from everyone in this strange place called Paradise.
Lemming Aid
0 Comment
İnsan doğası tabiat anaya karşı. Altı azimli Yeni Zelandalı hayvan hakları savunucusu, çıldırmış bir lemming sürüsünün ölüme atlayışlarını engellemek için Norveç’e gider.
Eau De La Vie
0 Comment
Karanlık bir hedonizm öyküsü. Catherine, zevk için her şeyin göze alındığı şık bir lokantada, kendini tuhaf ve çürümüş bir topluluğun içinde bulur. Ancak bu zevk arayışı Catherine için bir kâbusa [...]
Aphrodite's Farm
0 Comment
Afrodit Çiftliği’nin sütü herkesin rüyalarını süsler. Bu sütün efsanevi tadının sırrı nedir? Anne bu sorunun yanıtını bilmekte ve birbirinden güzel üç kızını elinden hiç bırakmadığı tüfekle korumaktadır.