Yaşamdan Sonra
0 Comment
Yeni Zelanda cenaze evlerinin gizli iç dünyalarına büyüleyici bir bakış. Yaşamdan Sonra ölü bedenlerin son yolculuklarına özel olarak hazırlanmasına eşlik eden erkek ve kadınları izliyor.
Harika Bir Balayı
0 Comment
Harika Bir Balayı, Jeff ve Phill Simmond’un 1893’te Great Barrier adasının kıyılarında batan SS Wairarapa gemisindeki büyükanne ve babaları Mariano ve Elizabeth Vella’yı anlattıkları bir film.
Bay Tupaia’dan Mesajlar
0 Comment
Okul hizmetlisi Bay Tupaia, kızlar tuvaletinde kışkırtıcı bir duvar yazısıyla karşılaşınca dayanamaz ve riski göze alarak bir cevap yazar. Gizemli yazar beklenmedik bir şekilde karşılık verince tuvaletin duvarında gizli bir [...]
Barda
0 Comment
Adam bir daha hatırlayacak mı? Kadın unutabilecek mi? 1970’ler… Deniz kenarında köhne bir bar… Bol paçalı bir pantolon giymiş uzun favorili bir şarkıcı şarkısına başlar. Yağmurdan kaçan bir kadın ve [...]
Eviye
0 Comment
m Fantasporto , En İyi Kısa Film
Kesin Yükseliş
0 Comment
Herkesten uzak yaşayan April, yaralı bir paraşütçü bulur ve onu sahiplenir. Cennet adı verilen bu tuhaf yerde onu hayatta tutmak ve herkesten gizlemek zorundadır.
Lemming’lere Yardım
0 Comment
İnsan doğası tabiat anaya karşı. Altı azimli Yeni Zelandalı hayvan hakları savunucusu, çıldırmış bir lemming sürüsünün ölüme atlayışlarını engellemek için Norveç’e gider.
Yaşam Suyu
0 Comment
Karanlık bir hedonizm öyküsü. Catherine, zevk için her şeyin göze alındığı şık bir lokantada, kendini tuhaf ve çürümüş bir topluluğun içinde bulur. Ancak bu zevk arayışı Catherine için bir kâbusa [...]
Afrodit’in Çiftliği
0 Comment
Afrodit Çiftliği’nin sütü herkesin rüyalarını süsler. Bu sütün efsanevi tadının sırrı nedir? Anne bu sorunun yanıtını bilmekte ve birbirinden güzel üç kızını elinden hiç bırakmadığı tüfekle korumaktadır.