Koridordaki Kız
0 Comment
‘Kırmızı Başlıklı Kız’ neden Jamie’nin kabus görmesine neden oluyor? Üzerinden 15 yıl geçti ama koridordaki kız hala onu onun peşini bırakmadı.
Aidiyet
0 Comment
Film 2003 yılında meydana gelen gerçek bir cinayet vakasını konu alıyor. İlk bölümde, genç cinayet zanlısının poliste verdiği ayrıntılı ifadeden oluşan dış ses anlatıma tanıklık ediyoruz. Bu anlatıma, cinayetin tasarlandığı [...]
Kaza-ra
0 Comment
Her balkon bir şiirdir, bir şarkı – bir kastır! Yakına gelin! Seyredin! Sertçe seyiren bir kastan yapılmış on katlı bir duvar bu! Guy Maddin on iki uzun metrajlı filmin yönetmenliği [...]
Son Dalış
0 Comment
Sualtındaki suç mekanını araştırmak için geriye sadece 20 dakikalık bir süre kalmıştır, bir dalgıç son bir dalış için harekete geçer.
Beaver Dam Efsanesi
0 Comment
Kamp ateşinin etrafında söylenen bir şarkı kötücül bir canavarı uykusundan uyandırdığında, kahramanlık yaparak kampçı arkadaşlarını kanlı katliamdan kurtarma sorumluluğu silik bir tip olan Danny Zigwitz’in üstüne kalır.
Bir Deniz Kaplumbağası Hikayesi
0 Comment
Bu harika canlandırma, neslinin tükenmesi tehlikesiyle karşı karşıya kalan kaplumbağaların hayat döngülerini yakalıyor. Kaplumbağalar, sahilde ve okyanusta, hem insanlardan hem de hayvanlardan gelen tehditlerle dolu bir yolculuğa çıkıyorlar.
Uyuyan Isabel
0 Comment
Bu canlandırmada, garip bir uyku hastalığı salgınının kurbanı olan Uyuyan Isabel yatağa saplanıp kalır. Kral tebaasını yardım için göreve çağırır ve hepsi bu çağrıya yanıt verir.
Yarış Atı
0 Comment
Bu canlandırmada, sürdüğü aşırı planlı yaşantıdan dolayı, çocukluğunu yaşayamayan küçük bir oğlanla tanışıyoruz. Okul, tenis ve yüzme dersleri, sanat sınıfı, ev ödevleri ve piyano çalışması arasında dinlenecek zamanı bile yok.
Kedi Geri Geldi
0 Comment
Bu gürültülü ve neşeli canlandırma, aynı adı taşıyan yüzyıllık bir halk şarkısına dayanıyor. Yaşlı Bay Johnson, küçük sarı kediden kendini kurtarmak için gittikçe çılgınlaşan girişimlerde bulunur.
E
0 Comment
Bir peri masalı gibi görünen bu kısa canlandırma güçlü bir politik mesaj içeriyor. Kâğıt kuklalar, talihsiz vatandaşlarına sanrılarını dayatan bir diktatörün dramasını canlandırıyor.