Gog Ailesi – Ateş
0 Comment
Gog Ailesi bir ekip çalışmasıdır. Ateş altı bölümlük bir dizinin ilk bölümüdür. Goglar’ın öyküsünde bütün günlerini o çağın yaratıkları ve doğal olayları ile savaşarak geçiren bir taş devri ailesi anlatılmaktadır.
Sorun Yumağı
0 Comment
Dokuz çıplak adamın, şarkı söyleyerek uygun adım yürüyüşleri ve başkalarını da kendilerine katılmaya çağırmaları sakin bir mahallede bir deprem etkisi yapar.
Minim
0 Comment
Cardiff Körfezi’nin, bir sanayi limanından, modern bir kıyı şeridine dönüşmesi aşamasında oradaki uygunsuz yaşamı keşfetme çabasında görsel bir şiir. Yenilenen Norveç kilisesinde verilen klasik müzik konseri, terk edilmiş boş arazideki [...]
Kuş Aklı
0 Comment
Küçük bir çocuk fiziksel engelinden dolayı annesi ve babası tarafından reddedilmiştir. Evde hapistir. Ama çiftliğin çevresinde avlanan şahinin zihnine girerek özgürleşebileceğini keşfeder.
Kuyruklu Yıldızın Masalı
0 Comment
Filmde bir kuyruklu yıldızın düzenli aralıklarla dönüp gelmesini ve her ziyaretinde evrenin gelişmesine ilişkin zihinlerimizde bıraktığı izlenimleri göstermek için çeşitli teknikler kullanılmıştır.
Tatlıcı
0 Comment
Ağzı olmayan bir tatlıcının erotik masalı. Alışkın olduğu yaşam gizemli bir varlık tarafından bozulur, bu da mutfağında ani bir kaosa neden olur.