CANAVARLAR

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

2022
137’
İspanya, Fransa
Renkli

Antoine ile Olga, doğayla iç içe yaşamak için bir süre önce Galiçya’nın iç kısımlarındaki küçük bir köye yerleşmiş Fransız bir çifttir. Bu kırsal bölgede huzurlu bir hayat sürer, organik sebze yetiştirir ve insanları buraya çekip köy nüfusunu artırmak için terk edilmiş kulübeleri restore ederler, fakat yerel halkla bir arada yaşamak sandıkları kadar huzurlu bir deneyim olmayacaktır. Doğayla uyum içinde yaşama kararları doğrultusunda, köye inşa edilmesi planlanan ve köylüler için beklenmedik bir gelir kapısı olacak bir rüzgâr santralının kurulmasına karşı çıktıklarında yerel halkla aralarındaki gerilim artar. Komşuları Anta kardeşlerle aralarında çıkan anlaşmazlık giderek büyür, köye yayılır ve dönüşü olmayan bir noktaya ulaşır.

En İyi Avrupa Filmi İzleyici Ödülü San Sebastian Tokyo Büyük Ödülü, En İyi Yönetmen, En İyi Erkek Oyuncu Tokyo En İyi Toplu Oyuncu Performansı Şikago En İyi Kadın Oyuncu Antalya Onur Mansiyonu Hayfa

Rodrigo Sorogoyen kariyerine televizyon dizileri yazıp yöneterek başlayan Rodrigo Sorogoyen 2011’de kendi yapım şirketi Caballo Films’i kurdu. Şirketinin çatısı altında yönettiği Stockholm yılın en beğenilen bağımsız filmlerinden biri oldu ve Goya Ödülleri’nde En İyi Yeni Oyuncu Ödülü’nü aldı. 2018’de En İyi Yönetmen ve En İyi Senaryo da dahil olmak üzere yedi Goya Ödülü kazanan El Reino’yu çekti. Aynı yıl Oscar adayı olan ve Goya Ödülü alan Madre’yi tamamladı. 2020’de Antidisturbios adlı diziyle televizyon dünyasına dönüp ödüller kazandı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.